KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16463326

nr 1646 3326

Göran Folcker

(1920-2000), Sverige

Vaxholm, Signerad. Blandteknik, bildmått: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 september 2024
kl 18:35:16

30/9 10:59:14 1      Vinnande bud

Göran Folcker

Läs mer om Göran Folcker